Сайт по медицинским и биологическим научным проблемам » Новости » Опалення ангару

Канал Натальи Прокопенко - доктора биологических наук, г. Киев

 

Існує велика різниця між холодним і теплим складом. Холодний склад пристосований для зберігання будівельних матеріалів, та й то не всіх типів. Теплий склад необхідний для зберігання овочів, наприклад картоплі. Багатьом зараз відомо що складів в країні не вистачає і частина врожаю приходить в непридатність через це піднімаються ціни на продукти харчування. Але для теплого складу необхідно опалення ангару.

Найоптимальнішим за ціною і точковим рішенням є обігрів за допомогою інфрачервоного випромінювання. Так, як опалення справа витратна, слід обігрівати тільки безпосередньо місце для зберігання продукції. Обігрівати повітря справа безглузда. Таким чином можна істотно заощадити матеріальні засоби.

 

 

Портативный алкотестер в Украине достаточно популярное среди населения устройство. Это устройство также позволяет избежать печально известных ситуаций, когда сотрудники дорожной службы, применяя свои измерительные приборы, пытаются получить от вас деньги за езду на автомобиле в «нетрезвом виде».

Похожие публикации:

Послать сообщение об ошибке?
Эта запись была опубликована Nataliia 7-06-2021, 14:07, Если Вы впервые на данном блоге и он Вам понравился, предлагаю подписаться на RSS чтобы не пропустить новых публикаций.

 

Сайт про социальные медицинские и биологические научные проблемы, г. Киев, Украина
Социальная медицина, биология и психология - Прокопенко Н.А.